Tek tıkla uygulamayı kurarak zamanın kazanın.
Ücrestiz Kargo
Değişim ve İade
Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo

Ferace

Tesettür Ferace tesettürlü kadınların en beğendiği giysi kategorilerinden biridir. Neredeyse tüm bedeni boydan kapladığı için güzel görünümlü şık bir model uygun bir başörtüsü ile hızlı bir şekilde hazırlanıp dışarı çıkabilirler. Bu yüzden aslında dış giyimin bu eşsiz parçası çok ince bir çizgide yer alır. Öyle güzel ve zarif bir tasarıma olmalı ki insanlar sadece bir kıyafet ile sokağa çıkabilmelidirler. Kesimi, tarzı ve işlemeleri ile sizi yansıtabilecek modeller olması gerekmektedir. Bu bilinçte en şık modellerimizi sitemizde beğeninize sunduk.

Tesettür ferace fiyatları oldukça geniş bir skalada yer almaktadır. Çünkü birçok bakımdan değişik işçilik ve kumaş türüne sahiptirler. Bu konuda en detaylı bilgiyi ürünlerimize bakarak anlayabilirsiniz. Kışlık ve yazlık olmak üzere pek çok farklı kumaş ve işçilikle çalışılan bu modeller kadınların en büyük kurtarıcılarından biridir. Giy-çık bir ürün olmasının yanı sıra pul payetli veya taşlı modelleri özel günlerde de şık bir şekilde kombinlenebilmesini sağlar. Birbirinden şık, spor ve rahat ürün çeşitliliğini sizlere sunuyoruz.

Kadınlar için birbirinden farklı yöntemler eşliğinde giyme olanağı veren ferace ürünler, buna artı olarak yeni sezon içerisinde zengin seçeneğe sayesinde güzel bir fırsat sunmaktadır. Bir yıl içerisinde tüm farklı hava şartlarında rahat bir şekilde giyilebilen ve farklı yerlerde kullanım imkanı veren bu güzel giysi örneklerini kişisel zevklere bağlı kalarak değişik modeller ve renkler içerisinde satın alma şansını elde edebilirsiniz. Özellikle boydan düğmeli olarak tasarımı yapılan ve bel kısmında buna uyumlu özel bir kuşak yapılmış hali ile hanımların bu yıl oldukça ilgisini çekmiş görünüyor. Ayakuçlarına kadar dökülen görünümü eşliğinde özellikle mor ve siyah renklerin yeni ferace modelleri eşliğinde ön plana çıktığını söylemek gerekir.

 Yeni sezon farklı ferace modelleri

            Her sene olduğu gibi bu yıl da büyük bir seçenek kapsamında hanımların huzuruna sunulmuş olan birbirinden harika ferace modelleri kapsamında, özellikle boyundan göğüs kısmına kadar yine düğme detaylı çeşitler harika bir görünüm vermektedir. Aşağı doğru düz bir şekilde inen ve bel kısmında hiçbir kuşak tasarım yapılmayan bu giyim, tüm değişik mevsim şartları kapsamında giyilebilir. Olarak ise vizon ya da siyah bile birlikte lacivert renklerin oldukça şık bir izin verdiğini söylemek gerekir. Mükemmel bir görünüm sunan birbirinden harika ferace modellerini çok uygun fiyatlar bünyesine satın alabilir ve uzun yıllar güven içerisinde kullanabilirsiniz.

 En güzel ferace modelleri

            Elbette giysinin dikkat çekmesini seven hanımlar adına ise taş detayları ile bezenmiş ve güzel bir görünüm sunan ferace modellerini de yeni sezon kapsamında tercih etmek mümkündür. Koyu renklerin ön plana çıktığı bu gece bünyesinde özellikle siyah rengini harika bir izlenim verdiğini söylemek gerekir. Dilediğiniz tarzda ve istediğiniz renklerde seçim yapabileceğiniz harika ferace ürünlerine değişik giysiler bünyesinde harika bir uyum yakalayarak da kullanabilirsiniz. Bütçenizi aşmayan fiyatlar eşliğinde bulabileceğiniz değişik tarzlardaki bu dış giyim örneklerinden kendi zevkinize uygun bir seçim yaparak kullanabilirsiniz. Düğme detayları ya da taş süslemeleri ile birlikte en güzel bel kuşağı kapsamında dilediğiniz herhangi bir yerde giyme şansını bu güzel giyim seçenekleri kapsamında elde edebilirsiniz.

 Tesettür Kap

Kap hem günlük giyimde hem de özel günlerde kullanılmak için son derece uygun bir ürün olarak karşımıza çıkar. Pardösü kadar uzun boylu olmayan tesettür kap modelleri tunikler kadar da kısa değildir. Dizin hemen altına gelecek kadar uzunluktaki dış kıyafetlere tesettür giyimde kap adı verilmektedir. Kapların pardösüden farkı bulunur. Sayfamızdan kolaylıkla kaban, panço, ve kap gibi ürünlere ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Sizler için onlarca model sunmaktayız.

Tesettür Kap ve Pardösü Arasındaki Fark Nedir?

Kaplar ve pardösüler dış giyim ürünleri olarak pazarda kendilerine yer edinen kıyafet türleridir. Çoğu kişi pardösü ve kap arasındaki farkı bilmemektedir. Bu nedenle de ikisinin aynı ürün olduğu zannedilir. Aslında kap ve pardösü farklı türden giyim modelleridir. İkisi arasındaki farklar şu şekilde özetlenebilir:

Pardösüler omuzlardan ayak bileklerine uzanan kıyafetlerdir. Kap ise omuzlardan diz altına kadar gelir.

Pardösülerde yazlık, kışlık ve baharlık olarak üç farklı kumaştan üretilen ve her mevsime uygun modeller mevcuttur. Tesettür kap modelleri ise ince kumaşlardan üretilir ve genellikle sadece yaz aylarında giyilir.

Kaplar pardösülere göre daha süslü kıyafetlerdir.

Ofis Şıklığında Kap

İş yerinde enerjik, rahat ve havalı hissetmek verimli çalışmayı artıracaktır. Bunun için çok ideal bir tesettür giyim parçası olarak karşımıza kaplar çıkmaktadır. Özellikle internet alışverişlerinde çok fazla sayıda model, renk ve beden seçeneği bulunan kaplar tesettür modasını takip eden hanımların ilgi odağı haline gelmektedir. Çeşit çeşit, renk renk ve desen desen kullanılabilen kaplar farklı pantolon ya da eteklerle birlikte kombinlediğinde daima hazırda kombinler bulunacaktır. Ofis ve iş yerlerinde tercih dilen kaplar, rahat bir şekilde aktif çalışmaya katkı sağlar.

Güzel bir şal ile tamamlandığında şık bir tarz yakalanmaktadır. Kap modelleri günümüzde tesettür giyim tercih eden kadınların özellikle sonbahar aylarında tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Çünkü hızlı ve kolay seçim yapmaya yardımcı olan kap modelleri kadınlar için kurtarıcı rol oynamaktadır. Kaplar doğru pantolon ve başörtü modelleriyle kombinlendiğinde akşam yemekleri için de kullanılabilmektedir. İş yeri toplantılarına da koyu renk tesettür kap ve topuklu ayakkabılarla tesettürlü kadınlar katılmaktadır. Hem şık hem dini hassasiyeti bulunan kadınların ofis şıklığına kap ile ulaşması mümkündür.